Telefon: +420 777 030 217
E-mail: fabric@fabric.cz
Web: www.fabric.cz

Dveře dnes již legendárního klubu Fabric se poprvé otevřely v květnu roku 2000. Během první patnáctileté etapy se vyprofiloval do podoby předního českého klubu, který hostil jak přední česká a tak i zahraniční jména taneční scény a potvrzoval svou jedinečnost i úspěšnými rezidentními nocemi jako 3G, Evolution, Crystal či legendární drum’n’bassovou klubovkou SSD aka Slim Slam Drum.

V roce 2015 dostala šanci provozně mladší generace a po velké úvodní rekonstrukci se klub stále mění a vylepšuje tak, aby dostál svému postavení mezi předními českými kluby.

Program klubu Fabric je i velmi bohatý na koncertní vystoupení a jména jako Dan Bárta, kapela JAR, Kryštof, Mig 21 či Jarek Nohavica rozhodně není třeba nikomu představovat. Je třeba zmínit, že i spousta světových muzikantů doplnilo line up klubu, kdy mezi nejzásadnější rozhodně patří Dave Wackl, Terry Bozzio, Allan Holdsworth, Levin, Pat Mastelotto či Eric Truffaz.

Možnosti klubu, co se týká kulturních akcí, jsou téměř neomezené, a proto zde bylo uskutečněno nepřeberné množství módních přehlídek, výstav či firemních večírků společností jako Mittal Steel, TV Prima, TV Nova, ČT, PPL, DHL či Dankar.

** Vybavení klubu:

Klub disponuje hlavním sálem se dvěma bary s kapacitou kolem 500 osob, který je ozvučen aparátem Adamson Spektrix o výkonu cca 20 kW doplněn masivním světelným parkem. Klub dále nabízí vizuální technologie v podobě LCD televizorů či digitálních projektorů. Klub je vybaven technikou pro DJ´s dle celosvětového standardu značek Pioneer a Technics. Součástí hlavního sálu je i „Private zone“, která je vybavena pohodlnými sedačkami.

Dalším prostorem klubu je klidová zóna „Lounge“ s vlastním barem, která skýtá zhruba 100 míst k sezení a odpočinku.