KULTURA A UMĚNÍ

Klub Hlubina
Vítkovická 1708/17, Ostrava VÍTKOVICE

Navigovat Navigovat
+420723955920
e-mail: info@klubhlubina.cz
web: www.klubhlubina.cz

Klub Hlubina je důkaz, že sny se stávají skutečností. Mluvili jsme o něm, přemýšleli, snili a vymýšleli tak dlouho, až se všechny ty myšlenky a energie začaly formovat do podoby, v jaké jej můžete teď vidět. Klub Hlubina je výsledek přání, úsilí a neskutečné podpory jak rodiny, tak přátel. Ale otevřením Klubu legrace nekončí, právě naopak – začíná! Jako prostor, kde si můžou lidé přijít odpočinout jak po stránce fyzické, tak duševní či načerpat inspiraci, nám otevírá velkou spoustu možností a cest, kterými můžeme směřovat, a tím formovat jeho podobu. V tomto procesu čerpáme z naší vlastní inspirace, ale také z toho, jak Klub Hlubina působí na Vás, jak se u nás cítíte, co Vám dělá radost, či co byste zde rádi viděli nebo ještě lépe, zažili. Pokud máte jakýkoliv nápad, myšlenku nebo i stížnost či kritiku, neváhejte se na nás obrátit, protože tento prostor tvoříme nejen pro nás, ale hlavně pro Vás a Vaše potěšení a obohacení.

Naše vize ve zkratce je asi tahle: Člověk roste ve chvílích, kdy vystoupí ze své komfortní zóny. Klub Hlubina je naše vystoupení z osobní komfortní zóny a věříme a doufáme, že Vás inspirujeme a podpoříme v překračování Vaší komfortní zóny, a tím porosteme a budeme se vyvíjet všichni společně. Nakonec, o co jiného jde než o vytvoření nového a lepšího Světa pro všechny :)

Další informace, jak o Klubu, o lidech, tak o akcích najdete na našich webových stránkách.

Na závěr bychom rádi citovali pana Tomáše Baťu – Jestli jste s našimi službami spokojeni, řekněte o tom Vašim známým. Jestli jste s něčím nespokojeni, řekněte to nám.

Přejeme Vám mnoho krásných chvil a prožitků v Klubu Hlubina a těšíme se na Vás!

Tým Klubu Hlubina