Stará aréna Ostrava

Telefon: +420555444256
E-mail: info@staraarena.cz
Web: www.staraarena.cz

Ostravské divadlo s kavárnou Stará aréna je současný nezávislý prostor pro kreativitu. Každý měsíc připravuje produkce a dramaturgie divadla kolem 25 akcí. Dramaturgie je zaměřena zejména na autorskou a alternativní tvorbu v různých uměleckých směrech, především se zaměřením na divadlo, biograf či přednášky. Stará aréna se nachází přímo na centrálním Masarykově náměstí a nabízí kulturní vyžití pro všechny věkové generace nebo odpočinek v kavárně s neobvyklým retro interiérem.

Nabízíme:
- Divadelní inscenace pro veřejnost, firmy, studenty i žáky. Přijeďte! Nebo přijedeme my! Cestování se nebojíme.
- Vlastní zábavné pořady pro Váš firemní večírek, nebo třeba svatbu. Zpestření v podobě divadla na míru? Proč ne! Originální zážitky ocení každý.
- Pronájem výjimečných prostor v podobě komorního divadelního sálu nebo retro kavárny. Uspořádejte u nás vánoční či jiný firemní večírek! Nebo rovnou rodinnou oslavu?! Výjimečné prostředí Staré arény bude Vaší akci slušet!
- Nejsme jen divadlo. Nejsme jen kavárna. Jsme tým kreativců, proto Vám můžeme nabídnout také natáčení profesionálního prezentačního videa. Máme techniku. Máme kameramany. Máme nápady. Máme herce. Tak proč to nespojit? Pojďme tvořit společně!

Stará aréna je místo, ze kterého dýchá historie a umění. A my bychom chtěli toto místo zachovat pro další generaci. Budujeme místo pro kreativce, milovníky kultury, ale i pro běžné návštěvníky, kteří jen chtějí strávit svůj volný čas na tak trochu jiném místě. Rádi bychom Starou arénu ještě více zpřístupnili široké veřejnosti a ukázali, že centrum Ostravy se může pochlubit nejen novými projekty, ale také něčím, co tady bylo již dlouho před námi.