Svatba na webu 2021


17.4.2021 00:00 - 18.4.2021 23:59
Svatba na webu 2021
Černá louka
Pro všechny, zejména však pro nevěsty, snoubence a budoucí novomanželé jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili svatební webové prezentace na svatbaostrava.cz.

Protože se nemůžeme letos potkat osobně na obvyklém místě (v pavilonech Černé louky) a my ROZHODNĚ nechceme přijít o kontakt s Vámi připravili jsme několik zajímavých tipů a prezentací.

Prostřednictvím webových stránek www.svatbaostrava.cz Vám vybrané firmy a naši partneři nabídnou prezentaci svých produktů a služeb. Nebudou chybět akční nabídky, zajímavé slevy či dárky! Jako pověstnou třešničku na dortu představíme neokoukaná svatební místa v srdci Ostravy.

💡 Jak se zúčastnit?
Je to jednoduché, není potřeba žádná registrace. Stačí sledovat ve dnech 17.–18.4. 2021 stránky www.svatbaostrava.cz a sociální sítě Instagram @svatbaostrava a facebookovou událost @Svatba na webu 2021.

Všechny prezentace a nabídky jsou k dispozici ZDARMA.

💡 Na koho se můžete těšit?

Naši partneři mají pro Vás inspiraci, zajímavé nabídky i slevy. Sledujte nás také na sociálních sítích, kde umístíme aktuální novinky i soutěže o zajímavé ceny!

▪ Zlatnictví Helios Ostrava,
▪ Klenotnictví DS,
▪ Zlatnická dílna J. Valder,
▪ Svatební centrum a půjčovna svatebních šatů Tina,
▪ Svatební ateliér Elly,
▪ Svatební salon Dancing Queen,
▪ Sweet bar a catering,
▪ Tanago,
▪ Černé karbonové prsteny Ringblack a další.

💡 Svatba v srdci Ostravy

Během víkendu Vám představíme tři místa, která jsou pro Váš den D jako stvořená. Všechna se nachází v centru Ostravy na dosah ruky pro každého.
Loděnice, krásné a romantické místo v blízkosti soutoku řek Ostravice a Lučiny pro obřad i hostinu jako stvořené,
Slezskoostravský hrad, místo s unikátním geniem loci nabízející, jak zelená zákoutí, tak historické kulisy s překrásnými výhledy do okolí.
Poslední, ale neméně krásné místo je Vyhlídková Věž Nové radnice vhodné pro opravdu malou ale za to zcela originální svatbu.

Nezapomeňte, že speciální nabídky a zajímavé slevy budou k dispozici ve dnech 17.–18. 4. 2021 na www.svatbaostrava.cz. Srdečně vás zveme také na Instagram @svatbaostrava, který Vám přináší svatební inspiraci po celý rok.

IG: www.instagram.com/svatbaostrava
FB událost: www.facebook.com/events/1839618599539625

=============
PORTÁL JSEM Z OSTRAVY.CZ JE MEDIÁLNÍM PARTNEREM AKCE

Podobné události