Kolimpex
OBCHODY, E-SHOPY A BAZARY

Kolimpex
Provozní 5494/4, Ostrava TŘEBOVICE

Navigovat Navigovat
+420 553 810 300
e-mail: objednavky@kolimpex.cz
web: www.kolimpex.cz/

Počátky obchodních aktivit firmy Kolimpex s.r.o. začínají na přelomu let 1998/1999. V průběhu několika málo let se společnost stala jedním z hlavních obchodních partnerů společnosti General Electric a jejich divizí GE lighting a GE Power protection v oblasti velkoobchodního prodeje světelných zdrojů, svítidel, autožárovek, jistících prvků a dalšího příslušenství.

S rostoucími požadavky stávajících zákazníků po nových výrobcích a také v souladu s růstovou strategií firmy, byl sortiment firmy postupně rozšířen o produkty dalších renomovaných firem jako je např. MARKSLOJD, Lamp Gustav a jiné.Rovněž jsme náš sortiment rozšířili o výrobu vlastní značky svítidel, světelných zdrojů, svítilen a dalšího příslušenství pod názvem PROFILITE a PROFILITE Profil.

Cílem firmy je maximální spokojenost každého zákazníka a to nejen díky neustálému rozšiřování sortimentu o vlastní produkty a zajímavé značky, ale zejména pravidelným servisem u zákazníků a dodávkami zboží dle individuálních požadavků každého odběratele, tak abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům, potřebám a představám našich zákazníků.

Společnost Kolimpex je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 vydaným firmou TÜV.

Věříme, že návštěva našich stránek a e-shopu plně uspokojí Vaše požadavky.