Navigovat Navigovat
+420608831855
e-mail: david@zazrakyduse.cz
e-mail: ada.rozbrojova@seznam.cz
web: www.zazrakyduse.cz

ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. - masérská škola - soukromé vzdělávací zařízení. Pořádáme jak profi masérské kurzy akreditované-pro získání živnosti maséra-tak kurzy nástavbové. Také pořádáme kurzy osobního rozvoje a kreslení a enkaustiky. Naší životní prací je Vaše profesionální kvalifikace, kterou u nás získáte. Základem pro tuto práci jsou naše nové výukové prostory, které jsou Vám k dispozici celoročně. ZÁZRAKY DUŠE: jelikož tělo je neodmyslitelně spojeno s DUŠÍ, tak víme, že skvěle provedená masáž nejenže luxusně prospěje tělu, ale, že tak i povznese DUŠI, což můžete vnímat jako ZÁZRAK. U nás se k takovým ZÁZRAKŮM můžete směle přiblížit - vyučujem tak, aby každý absolvent byl pro svého klienta ZÁZRAKEM.
Ukázka z kurzu kreslení... O nás: Společnost ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. je akreditovaným soukromým vzdělávacím zařízením zaměřeným na vzdělávání v oblasti poskytování masérských a regeneračních služeb.
Ukázka z kurzu kreslení... O nás:  Společnost ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. je akreditovaným soukromým vzdělávacím zařízením zaměřeným na vzdělávání v oblasti poskytování masérských a regeneračních služeb.