TJ Ostrava
SPORT

TJ Ostrava
Varenská 3098/40a, Ostrava

Navigovat Navigovat
596611940
e-mail: sport@tjostrava.cz
web: www.tjostrava.cz

Spolek Tělovýchovná jednota Ostrava:

- Organizuje sportovní, společenské, kulturní a volnočasové vyžití dětí, mládeže, dospělých, výkonnostních a vrcholových sportovců, handicapovaných občanů a široké veřejnosti.
- Systematicky pečuje o talentované žáky a mládež (v SCM, SpS), vychovává sportovce pro reprezentaci ČR.
- Pro registrované sportovce, členy a handicapované sportovce organizuje místní soutěže až po republikové přebory a mezinárodní turnaje, pro širokou veřejnost rekreační sportovní vyžití a zdravotní, relaxační a rehabilitační programy.
- Dlouhodobě se účastní extraligových soutěží ve volejbale kadetky, juniorky a ženy, ve stolním tenise muži, v golfu muži, ženy a senioři, jejichž družstva jsou složena převážně z vlastních odchovanců.
- V multisportovním seskupení sdružuje 9 sportovních klubů (golf, judo, jóga, kanoistika, plavání, stolní tenis, šachy, tenis, volejbal) s členskou základnou okolo 1300 členů.
- Ve svých víceúčelových zařízeních umožňuje pravidelné provozování více než 20 druhů sportů.
- Spravuje vlastní sportovní zařízení v areálu v Moravské Ostravě s 10 tenisovými a 3 volejbalovými antukovými kurty, beach centrem, 6 sportovními halami (pro míčové sporty, badminton, st.tenis, judo, gymnastiku a jógu, squash), relaxačním zařízením se saunou a o zámecký park s golfovým hříštěm v Šilheřovicích.
- Poskytuje ideální možnosti pro soustředění a tréninkové přípravy sportovních týmů (komplex tvoří sportoviště, relaxační a posilovací centrum, ubytovna, restaurace).