IQ Restaurant

Navigovat Navigovat
724722822
e-mail: molnariova@paju.cz
web: www.iqrestaurant.cz

Jsme stylová restaurace specializující se na polední menu. Naše kuchyně je zaměřená na tři výdejové úseky. Prvním úsekem je česká kuchyně, kde denně připravujeme pět druhů hotových jídel, včetně jídla vegetariánského. Druhý úsek je zaměřen na minutkovou kuchyni, můžete zde ochutnat steaky, grilované speciality, ryby, grilovaná kuřata a také jídla připravována ve stylu wok pánve. Třetí úsek naší restaurace je zaměřen na italskou kuchyni, každý den je na výběr ze dvou druhů italských omáček podávaných s pravým parmazánem. Na tomto úseku si můžete dát také pizzu, která je připravována přímo před zraky zákazníků, na výběr jsou dva druhy z velikosti průměr 32cm (z toho každý den je jedna pizza vegetariánská) a druhá volba je čtvrtka pizzy z velikosti jumbo.

Ve velké oblibě je náš salátový bar, denně jsou míchány čerstvé zeleninové saláty, paštiky, luštěniny, sýry které podáváme s domácím pestem nebo dresinky taktéž domácí výroby.

Chloubou naši restaurace je náš cukrářský úsek. Pečeme dle tradičních receptur bez chemických přísad každý den čerstvé zákusky a poháry, které si zákazník má možnost vzít s sebou, stejně tak jako každé jiné menu z naší restaurace.

Pro stálé zákazníky máme tzv. IQ karty, které s sebou nesou řadu výhod a slevový program na denní menu. Akceptujeme platby v hotovosti, stravenkami (sodexho, endered, checque dejeuner) a IQ kartu. Po domluvě dokážeme připravit firemní rauty, prostory pro prezentace a cateringové služby. Pronajímáme restauraci včetně možnosti zajištění občerstvení. Pořádáme akce různorodého charakteru většinou ve spolupráci s firmou Tieto.
Stylová restaurace nabízející převážně polední menu, firemní rauty, prostory pro nejrůznější prezentace, cateringové služby.
Stylová restaurace nabízející převážně polední menu, firemní rauty, prostory pro nejrůznější prezentace, cateringové služby.
Pá 23.8.
0,33l Brokolicový krém s parmazánovým toastem 25 Kč
0,33l Moravská cibulačka s krutónky 25 Kč
1. 320G Gnocchi s pestem ze sušených rajčat, kuřecím masem a cuketou, salát s rukolou 99 Kč
2. PIZZA 1/4: AMERICANA (tomato, šunka, kukuřice) 60 Kč
3. PIZZA: QUATTRO FORMAGGI (tomato, oregano, mozzarella, eidam, niva, hermelín) 120 Kč
4. 150G Smažený kuřecí řízek, bramborový salát/vařené brambory s jarní cibulkou 94 Kč
5. 120G Krůtí steak, zeleninový salát s kuskusem 99 Kč
6. 120G Hovězí plátek na pánvi v hrubozrnné hořčici, bramborové krokety 99 Kč
7. 130G Čevapčiči, americké brambory, cibule, tatarka/hořčice 94 Kč
8. 320G Zapečený květák s rajčaty a sýrem gouda, vařené brambory s máslem 94 Kč
9. 120G Skleněné nudle s hovězím masem a zeleninou 99 Kč
10. 120G Kuřecí steak marinovaný v zakysané smetaně, krém z ricotty s baby špenátem, těstoviny (99 Kč)