Impact Hub
SLUŽBY

Impact Hub
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Městská část: MORAVSKÁ OSTRAVA A PŘÍVOZ
Sokolská třída 1263/24 1263/24, 70200 Ostrava


Telefon: +420 774 142 014
E-mail: ostrava@impacthub.cz
Web: www.hubostrava.cz

Zázemí pro práci
Od jara 2015 u nás můžete mít plně vybavenou kancelář v příjemné společnosti aktivních lidí s nakažlivě dobrou náladou. A že jste spíše na coworking? Pak nabízíme flexibilní tarify už od 10hodin měsíčně. Samozřejmostí je Wi-Fi, tiskárna, kvalitní káva a moderním prostředí.

Pronájem prostor
Impact Hub je originálním místem pro téměř jakoukoli akci – od malého jednání po velkou konferenci. Několik různě stylizovaných místností dostupných k pronájmu poskytuje variabilitu i unikátní atmosféru.

Propojení a podpora
Spolu s námi můžete vstoupit do komunity profesionálů a podnikavců, kteří mohou váš projekt dostat o úroveň výš. Využijte cenné kontakty, možnost zpětných vazeb i odborné konzultace. Jakmile se stanete členem, čerpáte výhody v celé ČR i v další stovce Hubů po celém světě.

Akce
Každoročně pořádáme desítky akcí a určitě neustaneme. Můžete se k nám přijít vzdělávat, bavit, inspirovat i rozvíjet. Některé akce šijeme na míru přímo pro členy, jiné jsou veřejně přístupné. Vše najdete v našem kalendáři na www.hubostrava.cz/kalendar.