Popis funkcí E-vizitky

Představujeme Vám jedinečné spojeni produktu a služby s jednoduchou obsluhou pro Vaši firmu - E-VIZITKA - je nový nástroj pro Vaše podnikání na portálu www.lifein.town & www.zivotvemeste.cz Proč ji mít, jaké výhody v sobě ukrývá Vám nyní popíšeme krátce v bodech a představíme její jednoduchou obslužnost.

ADMINISTRACE:

E-vizitku můžete kdykoliv aktualizovat. Upravit své kontakty, adresu, název firmy a poté s popiskem činnosti představit své podnikání návštěvníkům.

DOPORUČUJEME:

Záložka, ve které jednoduchým způsobem nabídnete návštěvníkům portálu své služby, zboží a akce. Na E-vizitce do záložky nahrajte (vyfoťte) fotografii, opatřete ji textem a po uložení zařaďte nabídku do příslušné sekce. Výborná obslužnost přes mobilní zařízení je jedna z nejrychlejších možností jak ukázat návštěvníkům portálu co máte právě nyní v nabídce.

POLEDNÍ MENU:

Jste provozovatelem restaurace? Vložte si jednoduše svou polední obědovou nabídku na celý týden. Návštěvníci, kteří pravidelně navštěvují Vaši restauraci si ji pomocí symbolu srdce uloží do svého profilu. Nabídka jídel se bude zobrazovat také v mapě kam na jídlo a spolu s navigací přivede strávníka do Vaší restaurace. Polední menu uvádějte i o víkendech. Pro orientaci ve městě a díky vlastní navigaci je pro návštěvníky z jiných regionů tato položka často vyhledávanou pro svou praktičnost.

PRÁCE:

Poptáváte nové pracovníky do vaší firmy? Přes záložku práce vložte inzerát na novou pracovní sílu a poptejte do své firmy brigádníky, nebo nové zaměstnance on-line. Počet inzerátů není limitován.

UDÁLOSTI/ AKCE:

Organizujete události? Prezentujte je u nás bez omezeni! Pouze na našem portálu můžete E-Vizitku událost obohatit o větší množství plakátů, fotografií, a tím pozvete návštěvníky na následující akce. Snažíme se být odlišní a návštěvníkům našeho portálu servírujeme pouze čerstvé informace. Události, které již proběhly system automaticky stahuje z nabídky. Opakuje se Vámi pořádaná akce pravidelně? Žádný problém - Vaši událost můžete znovu aktivovat jedním kliknutím.Přehlednost událostí na mapě událostí spolu s navigací zvyšuje Vaše šance k úspěchu a nejvíce ji ocení návštěvníci a turisté z jiných krajů. Událost lze odeslat pomocí SMS na jiné telefony.

FOTOGALERIE:

Tuto záložku není nutno představovat, jedná se o (téměř) obyčejnou fotogalerii. Po uložení fotografie do galerie můžete také přidat popisek a představit tak své zboží či služby podrobněji. Za zmínku však stojí, že Vaše aktivita a aktualizace fotografií v této záložce se promítá i do dalšího inzertního prostoru - Galerie Míst, kterou najdete na úvodní stránce. Posledních 6 fotografií se tedy promítne i na tomto místě. Aktualizujte fotogalerii a Vaše podnikání bude ještě více vidět.Kapacita prostoru v E-vizitce je nastavena na 100 fotografií.

VIDEOREKLAMA:

Máte firemní videokanál na Youtube? Přenášejte svá data ve své E-vizitce a představte své podnikání pomocí videoreklamy*

VÝHODY E-VIZITKY:

Zapomeňte na papírovou vizitku - pořiďte si E-vizitku pro svou firmu ještě dnes!

Napište si o více informací na info@lifein.town nebo objednávejte zde pomocí formuláře.
Neustále pracujeme na vývoji a vylepšování funkcí. Máte-li návrh na spolupráci, napište nám.
Děkujeme, Tým Life in Town